Upozornění na nedostatky na území Prahy 11

28.02.2019 22:29
 
Městská část Praha 11 připravila pro uživatele webu www.praha11.cz novinku. 
Občané městské části mohou prostřednictvím MMS zpráv a e-mailem zasílat na adresu mms@praha11.cz fotografie s upozorněním na nedostatky, které se na území městské části Praha 11 vyskytují.

Proto, aby mohl být problém úspěšně vyřešen, je třeba k fotografii napsat, pokud možno, co nejpřesnější lokalizaci a popis problému

(rozbitý chodník, poškozené herní prvky, vandalismus, apod.).

Přijatá fotografie bude v rubrice Vyfoťte to Praha 11 umístěna na web s textem, který bude uveden ve zprávě odesílatele (fotografie však nesmí porušovat zákon na ochranu osobních údajů, tj. identifikaci osoby).

Doprovodný text, který ke své zprávě napíšete je automaticky zveřejňován na webových stránkách MČ. Informace, které nechcete, aby byly zveřejněny (např. kontaktní údaje na svou osobu), do průvodního textu neuvádějte.

Možnosti, jak odeslat informaci

 

Další možností je použití mobilní aplikace - viz článek v časopise Klíč 2019/3:

Praha 11 v mobilu

Máte rádi přehled o aktuálním dění, přitom jste ale pořád v pohybu? Využijte aplikaci Praha 11 v mobilu! Aplikace je užitečným pomocníkem pro všechny, kdo k vyhledávání informací využívají displej svého mobilního telefonu nebo tabletu a potřebují se lépe orientovat ve fungování naší městské části. V aplikaci najdete všechny důležité aktuality, mimo jiné z úřední desky, o kulturních akcích i rezervacích pro vyřízení nejrůznější agendy na úřadu městské části. Aplikace vám zároveň pomůže při řešení životních situací a zpříjemní komunikaci s úřadem. Nedostali jste nové vydání časopisu Klíč? Nevadí, v aplikaci je kompletní sada všech vydaných čísel. 

Samozřejmostí je i hlášení závad nebo nedostatků ve správě městské části, a to prostřednictvím funkce Vyfoťte to: ať už je někde nevynesený koš, nebo například rozbitý chodník, stačí místo vyfotit, popsat závadu a přes aplikaci odeslat. Zprávu s fotkou i souřadnicemi místa, kde se závada nachází, obdrží příslušný odbor, který tak může problém neprodleně řešit. Aplikace Praha 11 v mobilu je k dispozici pro platformy Android a iOS, získat ji můžete zdarma v obchodě Google Play, resp. App Store. 

Klíčové funkce aplikace: • Aktuality: aktuální informace o MČ Praze 11 a jejích organizacích, které jsou zveřejněné na webových stránkách • Kalendář akcí: akce na území MČ Praha 11 pořádané městskou částí nebo jejími organizacemi • Vyfoťte to: možnost upozornit na nedostatky, které se na území městské části vyskytují, a zajistit jejich odstranění • Mapa upozornění: přistavení kontejnerů, čištění komunikací, výluky • Rezervace na Úřad MČ Praha 11: služba rezervování času k návštěvě oddělení evidence obyvatel a osobních dokladů, případně živnostenského odboru • Kontakty: kontakty na jednotlivé odbory a oddělení Úřadu MČ Praha 11 a jeho zaměstnance • Úřední deska: úplný opis aktuální úřední desky • Životní situace: souhrn praktických návodů na řešení některých vašich problémů prostřednictvím úřadu městské části • Databáze podnikatelů • Klíč: zpravodajský měsíčník MČ Praha 11 • Můj účet: správa uživatelského účtu, který umožňuje využívat elektronické služby Úřadu MČ Praha 11 

Vyhledávání